Kino domowe Blu-ray z obrotowymi głośnikami

W sprzedaży jest już nowy model kina domowego LG, noszący oznaczenie HB45E. Jest to zestaw w systemie 2.1, zawierający subwoofer i dwa głośniki główne - te ostatnie charakteryzują się możliwości obrócenia ich frontów w pionie pod dowolnym kątem.

PC World Testy - odtwarzacze Blu-ray

W zestawie kina domowego LG HB45E znalazł się odtwarzacz Blu-ray, obsługujący popularne nośniki (BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD+/-R, RW, Audio CD,CD-R i CD-RW) i formaty (DivX HD, MKV, MP3, WMA, JPEG).

Odtwarzacz może bezprzewodowo łączyć się z Internetem. Dzięki obsłudze systemu Netcast Entertainment Access użytkownik może uzyskać dostęp do zasobów wideo serwisu YouTube czy galerii zdjeć w Google Picasa. Obsługa funkcji BD Live 2.0 pozwala pobierać z Sieci dodatkowe materiały związane z oglądanymi filmami.

Odtwarzacz można ustawić w pozycji pionowej, jak i horyzontalnej oraz podpiąć do niego zewnętrzny dysk twardy bądź pamięć USB i odtworzyć zapisane na nich multimedia (urządzenie obsługuje systemy plików FAT32 i NTFS).

Moc wyjściowa głośników zestawu wynosi 400 W. Korektor dźwięku oferuje 7 trybów pracy: Natura Plus, Game Equailizer, Night Mode, Clear Voice, Bas Blast, MP3 Up-Scaling i VSM Plus.

Inne wspierane przez zestaw technologie to DLNA i CIFS (Common Internet File System) umożliwiające komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi w obrębie domowej sieci.

Kino domowe LG HB45E jest dostępne w cenie 1999 zł brutto.

Więcej informacji: LG Electronics