Kino na nosie od firmy Carl Zeiss

Ciekawą, unowocześnioną wersję swojego urządzenia zaprezentowała firma Carl Zeiss. Cinemizer 3D Plus to okulary przeznaczone dla posiadaczy iPodów i wybranych urządzeń Sony, którzy lubią oglądać pliki wideo.

Od premiery oryginalnego Cinemizera minęły dwa lata. Jego producent postanowił pokazać więc odświeżoną wersję swojego produktu. Nowością w tym modelu okularów jest wsparcie dla dodatkowych urządzeń takich jak Sony PSP, Playstation 2, Playstation 3, telefonów komórkowych i odtwarzaczy DVD. Poprzednia wersja gadżetu przeznaczona była tylko dla posiadaczy iPodów.

Jak sama nazwa sugeruje Cinemizer 3D Plus to okulary mogące pokazywać jakże modne materiały filmowe w 3D. W ich ramkę wbudowano dwa ekrany OLED, które wyświetlają obraz VGA (640x480) niecały cal od naszych oczu. Maksymalna rozdzielczość nie szokuje. Robi to natomiast cena gadżetu. Firma Carl Zeiss poinformowała, że będzie go można nabyć za mniej więcej 400 euro. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Zobacz również:

  • Anker Soundcore Frames - stylowe okulary i słuchawki w jednym
  • Jeśli tęsknisz za iPodem - mamy coś specjalnego!