"Kinowy" projektor

Philips Polska wprowadził do swej oferty nowy projektor multimedialny, zaprojektowany głównie z myślą o amatorach kina domowego. Należące do nowej serii Garbo urządzenie wyposażono m.in. w funkcje ColourTracking, wbudowany głośnik oraz zaawansowane opcje przedłużania żywotności lamp.

Model LC 6231, podobnie jak inne produkty z serii Garbo, wyposażono w lampę o żywotności 6000 godzin. Urządzenie charakteryzuje się także znacznie obniżonym poziomem głośności pracy (na poziomie 27 dB). W materiałach prasowych czytamy, że projektor jest wykonany w technologii LCD i wyposażony został w trzy matryce o kinowym formacie 16:9. Zgodna ze standardem SDTV rozdzielczość (858 x 484) sprawia, że świetnie nadaje się on do wyświetlania filmów DVD oraz wideo.

Funkcja ColourTracking pozwala użytkownikowi określić, czy wyświetlany przez projektor obraz wymaga najwyższej gradacji jasności (co jest przydatna np. podczas wyświetlania prezentacji), czy też bardziej odpowiednie będą naturalne kolory - np. podczas wyświetlania filmów.

Cenę urządzenia ustalono na 10,5 tys. zł.

Więcej informacji:

http://www.philips.pl