Kiss z twardym dyskiem

Veracomp wzbogacił ofertę stacjonarnych odtwarzaczy DVD o nowe urządzenie firmy Kiss Technology. Model DP 508 jest ulepszonym następcą odtwarzacza DP 500. Posiada wbudowany twardy dysk o pojemności 80 GB, który pozwala na zapis filmów, zdjęć i muzyki.

Odtwarzacz Kiss DP 508 obsługuje wszystkie formaty DviX. Odczytuje również pliki multimedialne MP3 oraz JPEG.

Dzięki twardemu dyskowi Kiss DP 508 umożliwia gromadzenie plików audio i wideo. Nagrywanie materiału na twardym dysku odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to przegranie materiału z płyty CD. Drugi to pobranie plików z zasobów Internetu poprzez wbudowaną kartę sieciową, do której podłączony jest przełącznik lub router. Zgromadzone na twardym dysku zdjęcia i muzykę można odtworzyć w dowolnym czasie. Przewidziana przez producenta ilość filmów zapisana na twardym dysku wynosi 100 sztuk (w standardzie DivX).

Kiss DP 508 posiada również funkcję radia internetowego. Dzięki wbudowanemu interfejsowi użytkownik zyskuje dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych. Odtwarzacz umożliwia proste przeglądanie stacji radiowych i tworzenie osobistej listy wybranych radiostacji.

Do odtwarzacza dołączone jest oprogramowanie PC-Link, które pozwala na podłączenie odtwarzacza do serwera sieci lub bezpośrednio do komputera czy też notebooka. Umożliwia to słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć a w bliskiej przyszłości wykorzystanie funkcji wideo na żądanie (on demand) – poprzez pobieranie filmów z serwisu www.divx.com.

Dane techniczne

-twardy dysk o pojemności 80 GB

-odtwarzanie wszystkich formatów DivX

-odtwarzanie DVD, MPEG-4, JPEG, CD, Mp3

-system PAL i NTSC

-radio Internetowe – Webradio2

-blokada rodzicielska

-obsługa napisów

-zdalne sterowanie

-dołączony PC - link (możliwość podłączenia do komputera czy też do serwera w sieci LAN)

-karta sieciowa 10/100 Mbps

-odczyt CD-RW i DVD-RW

-Photo Album

-Digital Zoom (można powiększyć fragment oglądanego filmu czy zdjęcia)

-Progressive Scan – wyświetlanie obrazu bez przeplotu

Odtwarzacz Kiss DP 508 będzie dostępny w ofercie Veracomp w drugiej połowie listopada br. jego cenę ustalono na 2999 zł.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


Zobacz również