Klan Wars – łatwiej niż myślisz

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Thunderbolt Network uruchomiła dziś internetowy serwis Clan Recruiter, ułatwiający graczom i klanom poszukiwanie współtowarzyszy do rozgrywek.

Do tej pory tworzenie i rekrutacja klanów odbywały się przede wszystkim za pośrednictwem for dyskusyjnych i chatów. Od dziś jednak gracze zyskali nowe narzędzie, które ma zdecydowanie ułatwić tworzenie klanów i poszukiwanie nowych graczy do nich – serwis Clan Recruiter.

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z formy, jaką ostatecznie przybrał Clan Recruiter." – powiedział Philip Morton, dyrektor The Thunderbolt Network. "Po miesiącach projektowania, tworzenia i testowania wspaniale jest w końcu widzieć go działającego w sieci."

Na łamach serwisu będą publikowane listy klanów poszukujących nowych graczy, jak i wolnych graczy poszukujących klanów. Dzięki temu serwisowi, każdy wolny gracz będzie mógł wybrać odpowiadającą mu drużynę (o ile, oczywiście, spełni oczekiwania innych członków zespołu), a klan znaleźć i wybrać odpowiedniego kandydata. Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to wypełnić specjalną ankietę. Serwis nie pobiera opłat za oferowane usługi.

Aktualnie Clan Recruiter kojarzy graczy pasjonujących się siedemnastoma poniższymi grami na PC:

Half Life

Medal of Honor

Unreal Tournament

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2004

Battlefield 1942

Soldier of Fortune II

Warcraft 3

Halo

Return To Castle Wolfenstein

Quake III

Tom Clancy's Rainbow Six

Tom Clancy's Ghost Recon

Vietcong

Call of Duty

Planetside

America's Army

Więcej informacji:

http://www.clanrecruiter.net


Zobacz również