Klasyka za grosze

Do sklepów w całej Polsce trafiły kolejne dwie znakomite gry, wydane w serii "Nowa eXtra Klasyka": II Wojna Światowa z serii Europa Universalis oraz Worms World Party.

Strategiczna II Wojna Światowa jest jedną z najbardziej zaawansowanych symulacji systemów politycznych oraz skutków ich funkcjonowania. Dzięki niej gracz może się wcielić w przywódcę dowolnego państwa na świecie, dokonywać inwazji, zawiązywać sojusze, zdobywać nowe technologie, wynajmować i zwalniać dyplomatów - a wszystko to w latach, gdy powinna się toczyć II Wojna Światowa.

Bohaterami Worms World Party są sympatyczne robale, rywalizujące ze sobą na różnorodnych arenach. Do wzajemnej eksterminacji wykorzystywane są zarówno standardowe, jak i niespotykane nigdzie indziej, typy broni, np. "Szalone

Krowy", czy "Staruszka".

Obie gry można już kupić w sklepach lub zdobyć, biorąc udział konkursie na stronach CD Projekt. Worms World Party i II Wojna Światowa kosztują 19,99 złotych i zostały wydane w pełnej polskiej wersji językowej. Obie gry zawierają wszystkie dostępne uaktualnienia (patche) i uzupełnienia (update), drukowaną instrukcję w języku polskim oraz dodatkowo, pełną instrukcja w wersji elektronicznej na płycie z grą.


Zobacz również