Klawiatura dla blondynek

Seria dowcipów na temat inteligencji blondynek najwyraźniej zainspirowała twórców specyficznej klawiatury. Stworzony przez nich gadżet nawiązuje zarówno do obiegowej opinii o blondynkach, jak i do postaci kreowanej przez Reese Whiterspoon w filmie "Legalna blondynka". Mamy zatem do czynienia nie tylko z nieodzownym w tym przypadku różowym kolorem obudowy, lecz również z zaskakującymi opisami poszczególnych klawiszy.

Klawiatura dla blondynek, inspirowana postacią kreowaną przez Reese Whiterspoon w filmie "Legalna blondynka" nie mogła mieć innego koloru niż różowy. Twórcy produktu podkreślają, iż chodziło im o stworzenie pełnego humoru gadżetu, który doskonale nadawałby się między innymi na prezenty. Zdecydowali się na przygotowanie zabawnych opisów dla poszczególnych klawiszy. Część z nich ozdobili dodatkowo symbolami graficznymi.

Klawiatura dla blondynek

Klawiatura dla blondynek - różowy kolor, zabawne opisy klawiszy i pełna funkcjonalność klawiatury

Cóż więc znajdziemy na poszczególnych klawiszach? Na klawiszu Enter umieszczony został napis "Yes! I want it!" (Tak. Chcę tego). Zamiast typowego napisu Backspace znajdziemy zwrot "Oops!", natomiast Esc zostało zastąpione hasłem "No!". Blok klawiszy F1-F12 tworzy napis "Useless keys" (bezużyteczne klawisze). Podobnie oceniona została przydatność klawiszy Alt i Ctrl. Warto zwrócić uwagę na klawisz Caps Lock, na którym widnieje napis "WARNING! size XXL letters" (UWAGA! litery w rozmiarze XXL). Ciekawostką są ponadto symbole znane z domina, zastępujące liczby na klawiaturze numerycznej. Nie zabrakło również popularnych w Internecie zwrotów typu LOL czy OMG.

Mimo licznych zmian w opisach klawiszy urządzenie w pełni zachowało funkcjonalność typowej klawiatury. Produkt o nazwie Keyboard for Blondes można kupić na stronie internetowej producenta za 49 USD.