Klawiatura dla fanów multimediów

W ofercie firmy Multioffice znalazł się nowy zestaw klawiatura+mysz. A4Tech Battery-Free Desktop KBS-2850 składa się z bezprzewodowej klawiatury multimedialnej KBS-28MU oraz bezprzewodowej myszy optycznej typu 'no battery' - NB-50.

Klawiatura dla fanów multimediów

Zestaw Battery-Free Desktop KBS-2850 firmy A4Tech

Jedną z zalet wchodzącej w skład zestawu klawiatury jest wbudowane w nią wejście dla słuchawek i mikrofonu. Jest to rozwiązanie wygodne, gdyż użytkownik nie będzie zmuszony podpinać zestawów słuchawkowych do karty dźwiękowej z tyłu obudowy komputera.

Klawiatura wyposażona jest także w port USB, umożliwiający podłączanie pendrive'ów, kamer internetowych, kart pamięci i odtwarzaczy MP3.

KBS-28MU jest także wyposażona w system anti-RSI, zapobiegający urazom nadagarstków podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

Bezprzewodowa mysz optyczna NB-50 została wyposażona w dwa dodatkowe przyciski, obsługujące komendy "Zoom in/out" i Page Up/Down", przydatne podczas przeglądania dokumentów i witryn internetowych. Energię potrzebną do zasilania myszy generuje specjalna podkładka w drodze indukcji elektromagnetycznej.

Cena zestawu wynosi 105 zł.

Więcej infomacji: A4Tech, Multioffice.