Klegg: multimedialny V12

W połowie lata w ofercie firmy Klegg Electronics pojawi się nowy przenośny odtwarzacz multimedialny - model Klegg Mini V12. Jest to nowa wersja dostępnego już w ofercie firmy odtwarzacza MP3, różniąca się od swojego poprzednika przede wszystkim bardziej pojemną pamięcią oraz możliwością odtwarzania plików wideo.

Nowy odtwarzacz Klegg Mini V12 - podobnie jak jego poprzednik - dostępny będzie w kilku wersjach, różniących się wielkością wbudowanej pamięci flash - 1 GB, 2 GB lub 4 GB. Urządzenie wyposażone zostało w 1,8-calowy kolorowy wyświetlacz TFT LCD, dzięki któremu możemy oglądać pliki wideo. Na liście obsługiwanych formatów znalazły się: MP3, WMA, MPEG4, WMV, DIVX i AVI.

Klegg: multimedialny V12

Klegg Mini - odtwarzacz MP3

Warto też wspomnieć, że model dysponujący pamięcią o największej pojemności wyposażony został dodatkowo w technologię Bluetooth. Dzięki niej podniesiony zostanie komfort jego obsługi o możliwość skorzystania ze słuchawek bezprzewodowych. Jak zapewnia producent, standardowa bateria powinna wystarczyć na 20 godzin odtwarzania muzyki.

Nowe urządzenie powinno się pojawić w sprzedaży w połowie lata. W podstawowej wersji będzie je można kupić za niecałe 100 USD.