Kliczko kontra Adamek na ringu, a bilety na walkę rozdaje... Toshiba

Na 10 września szykuje się prawdziwa bokserska uczta. Wszystkie oczy będą zwrócone wtedy na ring, na którym zmierzy się dwóch kolosów świata boksu - Kliczko kontra Adamek. Z tej okazji postanowiła skorzystać też japońska Toshiba, która przeznaczyła 1000 darmowych biletów na walkę dekady. Jak zdobyć wejściówkę od Toshiby?

1000 biletów od Toshiby

Toshiba nie ustaje w pomysłach na zwiększenie sprzedaży swoich telewizorów. Jeszcze nie skończyła się interesująca promocja All Inclusive na wakacje, a Toshiba już zaskoczyła Polaków nową akcja promocyjną, tym razem oferuje darmowe bilety na walkę bokserską dekady.

Co trzeba zrobić, żeby załapać się na darmowy bilet na walkę, która odbędzie się 10 września we Wrocławiu? Oczywiście - jak się już pewnie domyślacie - musimy zakupić dowolny telewizor Toshiba LED.

Zobacz również:

  • Activision Blizzard oskarżone o zastraszanie i rozbijanie związków

Kliczko kontra Adamek - walka o mistrzostwo

W Polsce po raz pierwszy odbędzie się walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Tomasz Adamek zmierzy się z obecnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC Witalijem Kliczko.

Kup telewizor Toshiba LED

Żeby przekonać się na własne oczy, czy tytuł mistrza świata trafi do Polski, w okresie od 20.08 do 04 września musimy zakupić telewizor LED marki Toshiba i to niekoniecznie tak drogi model jak Toshiba 55ZL1. Do wygrania jest 500 podwójnych zaproszeń.

Wymyśl bojowe hasło i wygraj bilet

Po zakupie należy już tylko wejść na stronę 1000biletowtoshiba.pl i podać swoją propozycję hasła zagrzewającego do walki Tomasza Adamka.

Kliczko kontra Adamek na ringu, a bilety na walkę rozdaje... Toshiba

Klitschko kontra Adamek

Czy dla biletu warto kupić telewizor?

Biletów jest sporo, więc jest całkiem duża szansa na wygranie biletu. Jeżeli akurat ktoś planuje zakupić telewizor LED LCD, to warto rozważyć tę ofertę. Ale według mnie zawsze należy brać pod uwagę, jaki telewizor kupujemy, a dopiero potem spoglądać na promocje. Nawet jeżeli chodzi o promocyjne bilety na bokserską walkę dekady.

Przypomnijmy, że w sport inwestuje także Sharp, który rozdał 500 darmowych biletów na Euro 2012.

Źródło: Toshiba