Knights of the Old Republic jako MMO?

Ciekawe wieści rozprzestrzeniły się ostatnio w sieci. Otóż bardzo możliwe, że tajemnicza gra MMO nad którą aktualnie pracuje BioWare, to będzie kolejna część Knight of the Old Republic.

Tak przynajmniej spekuluje serwis PrimoTechnology.com, powołując się na źródła "prosto z firmy BioWare". Według nich, najnowsze MMO słynnego producenta ma być osadzone właśnie w świecie Gwiezdnych Wojen.

Informacje te są oczywiście plotką i BioWare całkowicie się od nich odcina. Istnieje jednak cień szansy, że okażą się one prawdziwe i najnowsze wcielenie Knights of the Old Republic stanie się grą typu Massive Multiplayer Online.

Wszystko przez postać głównego producenta zajmującego się najnowszą grą BioWare. Firma bowiem zatrudniła do projektu Jamesa Ohlena. Postać ta znana jest w branży z takich produkcji jak chociażby obydwie części Baldur's Gate. W tym wypadku jednak ważne jest, że był on także twórcą pierwszego Knights of the Old Republic.

Niestety BioWare zwykle stroni od zbyt wczesnego podawania szczegółów dotyczących swoich produkcji. Zważywszy na to, że tworzona przez nich gra pojawić się ma dopiero w 2009 roku raczej długo jeszcze żywić się będziemy musieli plotkami na ten temat.


Zobacz również