Knock-knock oraz Joe Danger Mega Pack w serii Dobra Gra!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że seria Dobra Gra, słynąca m.in. z cenionych wśród graczy gier niezależnych i wydań premierowych w przystępnej cenie, już niebawem powiększa się o kolejne tytuły.

„Seria Dobra Gra z początkiem nowego roku powiększa się o kolejne, bardzo ciekawe tytuły. Kultowe Monaco, klimatyczny horror Knock-knock oraz pełen dobrej zabawy Joe Danger Mega Pack.”- komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Produkty pojawią się na rynku w bardzo dobrej cenie, która jest realizacją strategii naszego Wydawnictwa – wysokiej jakości produkty w możliwie najniższych cenach.” – dodaje Jasińska.

Knock-knock nie jest zwyczajną grą. Nazwanie jej po prostu horrorem zdaje się być niedopowiedzeniem. Gra w niezwykły sposób opowiada historię człowieka, który nocami błąka się po nawiedzonym domu, a jego zadaniem jest dotrwanie do świtu. Sytuacja, w której znajduje się główny bohater przypomina przerażającą wersję gry w berka, gdzie stawką jest jego życie. Gracz wciela się w tajemniczego lokatora zamieszkującego wielki dom, w środku ciemnego lasu. Od pewnego czasu do tego miejsca nocami ściągają hordy potworów i zjaw. Nie zawsze też wiadomo, co dzieje się naprawdę, a co jest wytworem chorej wyobraźni naszego bohatera. Te wszystkie czynniki sprawiają, że ciężko jest dotrwać do świtu przy zdrowych zmysłach. Gra bawi się graczem, snując swoją nierealną historię. Za produkcję Knock-knock odpowiada zespół Ice-Pick Lodge. W dofinansowanie gry zaangażowała się społeczność z Kickstartera.

Knock-knock oraz Joe Danger Mega Pack w serii Dobra Gra!

Joe Danger Mega Pack to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera. Gra jest kontynuacją bestsellerowej na rynku konsolowymi wysoko ocenianej (Metascore powyżej 80) serii. Tytuł już niebawem trafia na sklepowe półki w ulepszonej formie na komputery PC. W zestawie znajdują się dwie produkcje:

• Joe Danger

• Joe Danger: The Movie.

Gracz zostając nieustraszonym kaskaderem przenosi się na plan zdjęciowy filmów akcji, takich jak James Bond czy Indiana Jones. Bije nowe rekordy wykonując szalone akrobacje, przeskakując rzędy zaparkowanych autobusów, a nawet baseny pełne rekinów. Do dyspozycji graczy udostępniono ponad 20 wystrzałowych pojazdów oraz zawrotną liczbę 300 poziomów. Grę stworzyło studio Hello Games, które dodało do niej także bardzo prosty w obsłudze edytor tras, dzięki któremu możemy samodzielnie tworzyć kolejne szalone atrakcje, przez co pełna humoru zabawa praktycznie nie ma końca. Produkt ma także dostępny tryb multiplayer dla 4 graczy.