Kobiety wolą gry od seksu

Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Doritos zajmującą się na co dzień produkcją... chipsów. Kobiety wolą także gry od zakupów oraz gorących kąpieli.

Dane pochodzą z aplikacji zamieszczonej na portalu Facebook o nazwie Doritos Dip Desperado. Składa się ona z krótkiego badania.

49 proc. ankietowanych kobiet potwierdziło, że lubi spędzać czas na graniu online. To o 1 pkt procentowy mniej aniżeli przebadanych mężczyzn.

Kobiety wolą grać...

Kobiety wolą grać...

Spośród grających kobiet, aż 84 proc. stwierdziło, że sprawia im to przyjemność. Usatysfakcjonowanych z pracy jest 62 proc. ankietowanych. 71 proc. przebadanych kobiet twierdzi, że odczuwa przyjemność z zakupów. Trzy na cztery spośród respondentek, twierdzi, że odpręża je kąpiel. W przypadku współżycia seksualnego liczba ta wynosi (tylko) 70 proc.

Innym ciekawym faktem, wynikającym z badania, jest ten mówiący o tym, że 17 proc. kobiet przyznaje się do tego, iż gra w swoim łóżku. Kobiety spędzają średnio 23,1 proc. swojego czasu w Internecie na gry online. Dla mężczyzn liczba ta wynosi 22,3 proc.

Na podstawie tych danych, możemy wywnioskować, że droga do serca kobiety prowadzi poprzez jej... gildię ;).