Kodak - zaawansowany EasyShare

Firma Kodak poszerzy na jesień ofertę aparatów cyfrowych serii EasyShare o nowy, najbardziej zaawansowany model o oznaczeniu DX6490. Produkt przeznaczony jest dla bardziej doświadczonych użytkowników i jako pierwszy zawiera rozwiązanie zwane Kodak Color Science Image Processing Chip.

Kodak - zaawansowany EasyShare

Urządzenie dysponuje matrycą o rozdzielczości 4,2 megapikseli i oferuje 10-krotny zoom optyczny. DX6490 oferuje w pełni manualne tryby sterowania, pozwalające kontrolować przysłonę, szybkość migawki i dobierać ekspozycję. W aparacie występują także tryby pozwalające użytkownikowi panować nad czasem naświetlania i przysłony (Aperture Priority and Shutter Priority) oraz tryby pełnej automatyki. Rozwiązanie Kodak Color Science Image Processing Chip opiera się na połączeniu wysokiej wydajności procesora przetwarzania sygnału cyfrowego z profesjonalną technologią obróbki obrazu.

Dzięki zamontowanemu w aparacie wyświetlaczowi LCD o przekątnej 2,2 cala zaopatrzonemu w funkcję korekcji wad wzroku możemy dokonać przeglądu już zrobionych zdjęć. Oprogramowanie Kodak Easy Share pozwoli na tworzenie albumów już w aparacie i przesłanie ich za pośrednictwem opcjonalnie dostępnej w zestawie specjalnej stacji dokującej do komputera.

Sugerowana cena brutto nowego aparatu to 2399 zł.

Więcej informacji: http://www.kodak.com.pl