Kodujące dziewczyny pilnie poszukiwane przez Google w Krakowie

Studiujesz lub skończyłaś studia informatyczne i szukasz pracy? Google zaprasza cię do swojego biura w Krakowie, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat stosowanego przez amerykańską firmę procesu rekrutacyjnego. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc jeżeli jesteś zainteresowana tą propozycją, natychmiast przystąp do działania.

Firmy Google nie trzeba przedstawiać. Każdy internauta na świecie korzysta bowiem w mniejszym lub większy zakresie z jej rozwiązań. Polski oddział giganta przedstawił właśnie interesującą propozycję dla szukających pracy pań, które studiują lub skończyły właśnie studia informatyczne lub pokrewne.

"Jeśli jesteś świeżą absolwentką albo studentką informatyki, matematyki, robotyki i pokrewnych kierunków, kodujesz i chcesz pracować w Google, to zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze w Krakowie już 9 grudnia. W ramach spotkania posłuchasz na temat procesu rekrutacyjnego, będziesz mogła porozmawiać z inżynierkami i inżynierami oraz dowiesz się jak wygląda praca w Google." - czytamy na blogu Google Polska.

Warto się pospieszyć, gdyż aby móc przyjechać na spotkanie, trzeba do 5 grudnia dokonać stosownej rejestracji i uzyskać zaproszenie.

Jeżeli jednak ci się to nie uda, nie musisz załamywać rąk, gdyż w przypadku zbyt dużego zainteresowania (liczba miejsc jest ograniczona) Google zapowiada powtórzenie spotkania w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Pamiętaj jednak, że może się tak zdarzyć, iż zainteresowanie byłoby mniejsze od liczby dostępnych miejsc. Wówczas przegapiając wspomniany wyżej termin nie masz co liczyć na to, że kolejna taka szansa szybko się pojawi.