Kolejna OPTiMA

Comarch oferuje już uaktualnioną wersję swojego zintegrowanego systemu do zarządzania. Równolegle z wprowadzeniem CDN OPTiMA 13.1 na rynku ukazało się współpracujące z tym pakietem oprogramowanie 1.5 CDN e-Sklep.

OPTiMA 13.1 to rozwiązania dedykowane dla małych i średnich firm. Producent zapewnia jednakże, że pakiet nadaje się do wykorzystania również w większych firmach. Posiada moduły usprawniające zarządzanie relacjami z klientami, prowadzenie punktów gwarancyjnych i napraw serwisowych, sprzedaż przez internet.

Comarch wprowadził również kilka nowych funkcjonalności w sklepie internetowym integrującym się z oprogramowaniem OPTiMA jak i systemem ERP CDN XL. Są to m.in. powiązanie sposobu dostawy z kwotą zamówienia, nowe możliwości w zakresie potwierdzania zamówień, informacji o dostępności towarów. Producent reklamuje m.in. dostosowanie sklepu internetowego do współpracy z darmowym narzędziem Google Analytics pozwalającym na bardzo dokładne analizowanie statystyk ruchu na witrynie sklepu. Narzędzie umożliwia między innymi śledzenie zachowania internautów odwiedzających sklep internetowy, tego które miejsca w witrynie odwiedzają najchętniej.

Zobacz także:

- OPTiMA 13: wersja demo


Zobacz również