Kolejna aktualizacja 'Pantery' w drodze

Apple przygotowuje kolejną aktualizację dla systemu operacyjnego Mac OS X 10.3 określanego kodem roboczym 'Panther'. Wersja oznaczona numerem 10.3.5 została już przekazana do testowania developerom.

Wersja 10.3.5 zawierać będzie aktualizacje dla modułów połączenia z siecią, obsługi grafiki, urządzeń podłączanych do portu FireWire oraz łączności z wykorzystaniem Bluetooth. Zmiany dotyczyć mają również OpenGL, dźwięku, aplikacji pocztowej Mail oraz przeglądarki internetowej Safari.

Poprzednia aktualizacja systemu Mac OS X 10.3 (10.3.4) miała miejsce w maju. Po raz pierwszy o produkcie noszącym nazwę kodową 'Panther', usłyszeliśmy 24 października ubiegłego roku, kiedy to Apple zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży nowej wersji systemu operacyjnego Mac OS X (10.3) w cenie 129 USD. Kolejna znacząca edycja - 10.4 o nazwie kodowej Tiger - zaprezentowana po raz pierwszy na konferencji Worldwide Developers w San Francisco w dniach 28 czerwca - 2 lipca, znajdzie się na rynku w pierwszej połowie 2005 roku.

Więcej informacji: http://www.apple.com