Kolejna aktualizacja iOS 16 będzie zawierać dwie duże poprawki dla iPhone'ów

Aktualizacja do iOS 16.3 może przynieść dwie duże poprawki, na które czekali wszyscy użytkownicy iPhone'ów.

Fot. Foundry

Wszystko wskazuje na to, że Apple naprawi problem z wyświetlaczem iPhone'a 14 oraz problem z nową architekturą aplikacji Home. W ciągu ostatnich kilku tygodni niektórzy użytkownicy iPhone'a 14 skarżyli się na poziome linie migające po ich ekranach. Według doniesień w mediach społecznościowych i na forach dyskusyjnych, linie pojawiają się, gdy iPhone budzi się lub ponownie uruchamia.

Według MacRumors, Apple wewnętrznie przyznało, że błąd jest związany z oprogramowaniem, a nie sprzętem, więc sklepy Apple nie będą wymieniać lub naprawiać urządzeń dotkniętych tym problemem.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • 5 ukrytych funkcji iPhone, które warto znać!
  • iOS 16.3 - nowa aktualizacja dla iPhone'ów już za tydzień. Co przyniesie kolejna wersja systemu?

Drugi problem związany jest z nową architekturą Home, która wcześniej pojawiła się w iOS 16.2. Tuż przed wakacjami, Apple wycofało funkcję, która poprawia niezawodność i wydajność, ze względu na problem z udostępnianiem - ale bez podania aktualizacji, kiedy zostanie przywrócona. W drugim iOS 16.3 beta, opcja aktualizacji architektury Home powróciła, co sugeruje, że Apple naprawiło problem.

Możliwe, że obie te aktualizacje dotrą w aktualizacji iOS 16.3, która ma pojawić się w przyszłym miesiącu lub już w aktualizacji 16.2.1.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: