Kolejna aktualizacja iOS 7 w drodze. Apple testuje wersję 7.0.3

Wedle ostatnich doniesień Apple już pracuje nad trzecią aktualizacją iOS 7, czyli najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego przeznaczonego dla smartfonów i tabletów. Będzie ona oznaczona numerem 7.0.3 i może trafić na urządzenia użytkowników jeszcze w tym tygodniu.

System iOS 7 dopiero zawitał na iPhone’y i iPady użytkowników z całego świata. Chociaż to produkt finalny, to nadal osoby z niego korzystające zgłaszają wiele błędów wczesnej wersji oprogramowania, które umknęły uwadze osób odpowiedzialnych za prowadzenie betatestów. Apple stara się łatać wszystko na bieżąco. Jak do tej pory pojawiły się już dwie aktualizacje oznaczone numerami 7.0.1 oraz 7.0.2, a dużo wskazuje na to, że niedługo zobaczymy kolejną łatkę z numerem 7.0.3.

Jak donosi serwis bgr.com, Apple rozpoczęło już wewnętrzne testy najnowszej wersji iOS 7. Nowa aktualizacja o numerze buildu 11B491 miała już rzekomo trafić do pracowników firmy i jej partnerów. Użytkownicy prawdopodobnie dostaną powiadomienie o możliwości pobrania tej aktualizacji już w przyszłym tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, jakie błędy aktualizacja ma poprawić oraz czy uwzględniono w niej możliwość wyłączenia wszystkich animacji, które powodują u niektórych użytkowników bóle głowy.

Kolejna aktualizacja iOS 7 w drodze. Apple testuje wersję 7.0.3

iOS

System iOS 7 to największa zmiana jeśli chodzi o design systemu Apple od czasu jego powstania w 2007 roku, kiedy to jeszcze funkcjonował pod nazwą iPhoneOS. Nowe, kolorowe i “płaskie” oprogramowanie zostało udostępnione użytkownikom 18 września tego roku. Korzystać z niego mogą nie tylko posiadacze nowych iPhone’ów 5s oraz 5c, ale także wielu starszych modeli.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [17.10.2021]
  • Sprawdź, czy Twóje hasła na iPhone są zagrożone!