Kolejna polska gra!

Wkrótce premiera gry ,,Modi i Nanna - Sprytne Smyki'' z rzeszowskiego studia ReSync.

Jak poinformowała firma LEM prace nad nową polską grą zręcznościową dla najmłodszych Modi i Nanna - Sprytne Smyki'' dobiegną końca wraz z upływem tego tygodnia. Premiera tej produkcji przewidziana jest na 15 listopada 2002. Gra ma kosztować 49 zł a w opakowaniu poza pełną wersją i oczywiście instrukcją w języku polskim, dzieci znajdą również książeczkę do kolorowania z postaciami z gry.

Akcja gry „Sprytne Smyki” toczy się na dalekiej północy w czasie gdy radosne skrzaty i gnomy nie były tylko stworami z bajek. Historia zaczyna się w małej osadzie wikingów, rządzonej przez mądrego i surowego wodza Tyra. Wódz wraz dwójką swoich rezolutnych dzieci Nanną i Modim prowadził ciche i spokojne życie, do czasu aż pojawił się zły i okrutny Loki, który chciał zawładnąć całą północą. Tyr nie poddał się woli uzurpatora, który za karę zamknął całą wioskę w nieprzeniknionej lodowej kopule. Próbowano wielu sposobów, jednak żadna siła nie była w stanie wywołać choćby jednego pęknięcia. Kiedy wydawało się już, że nic nie jest w stanie uratować wioski mała Nanna dostrzegła niewielką szczelinę na wierzchołku kopuły lodowej. Ponieważ szczelina była tak mała, że mogło się nią przecisnąć tylko dziecko, postanowiono wysłać na poszukiwanie pomocy jedno z latorośli wodza....

Na poszukiwanie pomocy wyrusza tylko jedno z dzieci. Na początku gry najmłodsi będą musieli postanowić z jaką postacią, Nanną czy może Modim, zechcą przeżyć całą przygodę.

Gra oddaje dzieciom do dyspozycji 24 różnorodne poziomy, które można przejść na dwa odmienne sposoby (w zależności od tego na którą postać się zdecydują). Gra Modi i Nanna - Sprytne Smyki'' została zrealizowana w niezwykle barwnej trójwymiarowej grafice tak aby barwne postaci przyciągnęły uwagę i sympatię dzieci.

Wersję demo gry można pobrać z naszego ftp:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1319