Kolejne grafiki prezentują nadchodzącego iPhone'a 6. Różni się od poprzednich makiet

Do spodziewanej premiery nowego iPhone’a 6 pozostały jeszcze nieco ponad dwa miesiące, ale w sieci pojawiło się już mnóstwo zdjęć prezentujących makiety wykonane na bazie plotek dotyczących nowego telefonu Apple. Teraz do sieci trafiły kolejne grafiki, na których telefon prezentuje się inaczej, niż poprzednio.

Apple co roku na jesieni prezentuje nowego iPhone’a wraz z prezentacją kolejnej wersji systemu operacyjnego dla smartfonów i tabletów. W tym roku razem z iOS 8 mają zadebiutować dwa nowe urządzenia, w tym następca flagowego telefonu iPhone 6 z większym, 4,7 calowym ekranem oraz pierwszy phablet w ofercie firmy z Cupertino, iPhone Air z wyświetlaczem o przekątnej długości 5,5 cala.

Kolejne grafiki prezentują nadchodzącego iPhone'a 6. Różni się od poprzednich makiet

Do internetu trafiło mnóstwo zdjęć, które rzekomo przedstawiają nowe urządzenia. Jak dotąd wszystkie fotografie i uwiecznione na nich elementy urządzenia lub wykonane na podstawie plotek makiety pod względem wyglądu wiele łączyło. Teraz jednak do sieci trafiły nowe zdjęcia, na których urządzenie prezentuje się nieco inaczej, niż do tej pory.

Oczywiście wszystkie jak dotąd opublikowane fotografie i rendery mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą, a czy przewidywania internautów były trafne, dowiemy się dopiero po wakacjach. Może się okazać, że Apple nas zaskoczy, a finalny produkt (lub produkty) będą wyglądały zupełnie inaczej.

Kolejne grafiki prezentują nadchodzącego iPhone'a 6. Różni się od poprzednich makiet

Nowe telefony iPhone 6 i iPhone Air, jeśli faktycznie się ukażą, zadebiutują najpewniej w połowie września tego roku. Wedle najnowszych informacji urządzenia mają trafić do sprzedaży 25 września, a ich udostępnienie klientom poprzedzi prezentacja nowego urządzenia wraz z odświeżoną wersją oprogramowania iOS 8.

źródło: macrumors.com