Kolejne gry mobilne dostępne w ramach nowego Humble Bundle

Tydzień temu ruszyła druga edycja akcji Humble Bundle oferująca gry mobilne na smartfony i tablety z systemem Google Android. Po tygodniu tradycyjnie trafiły do paczki kolejne ciekawe tytuły.

Humble Mobile Bundle 2 wystartowało tydzień temu, o czym informowaliśmy już na łamach PCWorlda. W przeciwieństwie do tradycyjnej akcji z serii, w tym wypadku tytuły nie są multiplatformowe, a kupujący otrzymuje dostęp wyłącznie do plików instalacyjnych na system Android od Google.

Humble Bundle w podstawowej paczce zawiera takie gry jak Punch Quest, Bloons TD 5, Time Surfer i Star Command. Dwa ostatnie tytuły to zupełnie nowe gry, które w ramach Humble Bundle mają swoją premierę. Wśród oferowanych w obecnej edycji gier znalazł się też między innymi popularny wiele lat temu na komputerach Carmageddon. Inną ciekawą propozycją jest Ravensword: Shadowlands. Te dwa ostatnie tytuły dostępne będą jednak tylko dla osób, które zdecydują zapłacić się za paczkę nieco więcej niż średnia kwota wpłat innych użytkowników.

Kolejne gry mobilne dostępne w ramach nowego Humble Bundle
To zresztą nie koniec zawartości nowego Humble Bundle. Dla wszystkich osób które już zdecydowały się na zakup paczki za cenę wyższą niż średnia, bądź zdecydują się na to w ciągu najbliższego tygodnia, udostępnione zostały trzy dodatkowe gry. Są to QWOP, God of Blades oraz Karateka Classic. Dla fanów tej ostatnich łakomym kąskiem może okazać się bonusowy ebook o nazwie “The Making of Karateka” w formacie PDF.
Kolejne gry mobilne dostępne w ramach nowego Humble Bundle
Obecna średnia cena wpłat wynosi 4,58 dolara, ale jeśli kogoś interesuje wyłącznie podstawowa paczka czterech gier może wybrać w opcjach płatności nawet jednego dolara. Ponadto jak zwykle w przypadku Humble Bundle to kupujący decyduje, jaki procent z jego wpłaty zostanie przekazany twórcom gier, jaki organizatorom akcji, a jaki na cele charytatywne.

Zobacz również:

  • Aplikacje na Androida nie działają! To globalna awaria. Sprawdź co robić
  • Android 12 specjalnie dla graczy. Globalny tryb Gaming Mode w drodze