Kolejne modele iPhone'a 12 w sieci - klasyczny design potwierdzony

W sieci pojawiły się kolejne modele iPhone'a 12 w skali 1:1. Urządzenie zaoferuje wygląd znany ze starszych modeli iPhone'a.

O iPhone'ie 12, 12 Pro i 12 Pro Max wiemy już prawie wszystko. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy udało się nam zgromadzić pokaźny komplet informacji, z którymi zapoznasz się w naszym tekście zbiorczym.

Modele iPhone'a 12
Źródło: Twitter

Modele iPhone'a 12

Źródło: Twitter

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się zdjęcia prototypowych modeli iPhone'a. Potwierdziły one, że smartfony z Cupertino zaoferują design znany z iPhone'a 4/4s. Niestety fotografie makiet potwierdziły jeszcze jedną plotkę - iPhone 12 nadal posiadał będzie sporego notch'a, w którym umieszczono elementy odpowiedzialne za działanie systemu Face ID.

iPhone 12 po raz pierwszy zostanie wprowadzony na rynek w aż czterech wersjach - dwóch podstawowych oraz dwóch droższych - Pro.

W sieci pojawiły się właśnie kolejne modele iPhone'a 12. Tym razem za przeciek odpowiedzialny jest użytkownik Twitter'a o nicku Jin_Store.

Modele ukazują metalowe prototypy iPhone'a 12 wraz z przyciskami bocznymi oraz wycięciem. Doskonale widoczne są także proste, płaskie krawędzie, które wykorzystywane były w iPhone'ie 4/4s oraz pojawiły się ostatnimi czasy w iPad'zie Pro 2020.

Prototypowe odlewy smartfonów przedstawiają także kamerę iPhone'a 12 z trzema obiektywami oraz lampą błyskowa.

Modele smartfona, które wyciekły do sieci są wykorzystywane przez producentów pokrowców i akcesoriów do urządzeń mobilnych, aby byli oni w stanie zaprojektować swoje produkty przed premierą urządzenia. Najczęściej modele takie przedstawiają najważniejsze elementy charakterystyczne konstrukcji oraz wszelkiego rodzaju wycięcia i przyciski.

Więcej informacji o iPhone'ie 12 znajdziesz w naszym artykule zbiorczym.

Nie chcesz czekać na iPhone'a 12? Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.