Kolejne rozszerzenie Rappelz już dostępne

Producent popularnej gry MMO - Rappelz - ogłosił wydanie kolejnego rozszerzenia gry o nazwie Epic V: Dragonic Age. Piąta już część skupia się na elementach dla wysoko poziomowych graczy.

Gala-Net wypuściła piąte już rozszerzenie do gry Rappelz. Epic V: Dragonic Age powinno zadowolić przede wszystkim osoby z dłuższym stażem w grze. Twórcy postanowili dodać wiele nowych elementów tak aby postacie na wysokich poziomach nie mogły narzekać na nudę. W skład piątego rozszerzenia wchodzi wiele nowych obszarów, epickich instancji, questów oraz zupełnie nowe potwory i uzbrojenie.

Gra Rappelz zyskała sobie już bardzo dużą rzeszę wiernych fanów. Użytkownicy mają do dyspozycji ogromną ilość zadań, które można, lecz nie trzeba wykonywać. Dzięki bardzo rozbudowanemu systemowi umiejętności wysoce prawdopodobne jest, że postać stworzona przez gracza nie będzie taka jak milion innych tej klasy. Nowatorski system walki umieszczony w tym świecie pozwala na bijatyki za pomocą, zwierząt, czy innych przedmiotów dostępnych pod ręką. Gra wymaga jedynie bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Zapraszamy do pobrania Rappelz: Epic V: Dragonic Age prosto z naszego serwera.