Kolejne spekulacje o premierze Duke Nukem Forever

Po niedawnych doniesieniach na temat nadchodzącej premiery Duke Nukem Forever, w sieci znów zawrzało na temat możliwej premiery oczekiwanego od wielu lat tytułu. Tym razem plotki pochodzą z... Bloga.

Niecały miesiąc temu informowaliśmy o możliwej przyszłorocznej premierze Duke Nukem Forever. Wkrótce po tej sensacji pojawiła się kolejna - wpis na blogu jednego z pracowników firmy 3D Realms.

Kolejne spekulacje o premierze Duke Nukem Forever

To wystarczyło aby sieć obiegły kolejne spekulacje na temat wyczekiwanej produkcji. Na swoim blogu, projektant poziomów zwierza się, że w pracy dzieje się bardzo dużo i wszystkim podobają się tworzone przez niego poziomy. "Nie mogę doczekać się dnia kiedy wreszcie będziemy mogli pokazać nad czym pracujemy" dodaje na końcu.

Czy na podstawie takiej wypowiedzi można domniemywać, że coś związanego z Duke Nukem Forever jest na rzeczy? Ciężko powiedzieć. Także kolejny wpis na blogu pracownika 3D Realms niewiele wyjaśnia. Przedwczoraj postanowił on opisać swoje zdziwienie zainteresowaniem mediów jego przemyśleniami. Zaznaczył więc, że jego słowa w żaden sposób nie oddają stanowiska firmy w której pracuje. Trzeba przyznać, że takie "tłumaczenie się" tylko dodatkowo nakręca ciekawość.