Kolejne świetne wieści! Galaxy S10 właśnie zaczyna przeżywać drugą młodość

Samsung postanowił zadbać o swoich klientów, którzy wciąż korzystają z flagowca firmy z 2019 roku.

Kolejne świetne wieści! Galaxy S10 właśnie zaczyna przeżywać drugą młodość

Fot. Samsung

Nie minęło wiele czasu od momentu, gdy seria Galaxy S10 dostała październikową łatkę bezpieczeństwa z 2022 roku, ale Samsung właśnie wypuszcza kolejną aktualizację dla flagowej linii z 2019 roku. Wraz z nią przychodzą poprawki do Bluetooth, stabilności i aparatu. Nowa aktualizacja jest dostępna dla Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ w całej Europie. Nosi ona wersję o numerze G97xFXXUGHVJ5. Aktualizacja jest również dostępna dla Galaxy S10 5G w Szwajcarii pod numerem G977BXXUDHVJ5.

Oficjalny dziennik zmian wspomina o poprawkach stabilności aplikacji Aparat, poprawkach łączności i stabilności Bluetooth, lepszej ogólnej stabilności i oczywiście o październikowej łatce bezpieczeństwa z 2022 roku, która pierwotnie została wprowadzona dla Galaxy S10 kilka tygodni temu.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Klienci Galaxy S10 w Europie powinni być w stanie pobrać aktualizację po otrzymaniu powiadomienia. Z wyjątkiem Galaxy S10 Lite, linia Galaxy S10 nie otrzyma aktualizacji One UI 5.0 opartej na systemie Android 10, więc zgadujemy, że wszelkie ulepszenia istniejącego doświadczenia użytkownika powinny być mile widziane.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: