Kolejny Driver w przyszłym roku!

Firma Atari oficjalnie potwierdziła, że rozpoczęły się już prace nad kolejną odsłoną popularnej serii wyścigowych gier akcji pt. "Driver".

Na początek Atari nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Nie znamy jeszcze tytułu nowej gry. Wiemy za to, że nowa edycja "Drivera" tworzona jest przez programistów z należącego do Atari studia Reflections Interactive, które stworzyło wcześniejsze części "Drivera" i grę "Stuntman". Atari zdradza też miejsce, w którym będzie toczyć się akcja gry - po pościgach na terenie San Francisco, Miami i Istambule, teraz przyjdzie nam śmigać po ulicach Nowego Jorku.

Wydawca poinformował też, że nowy "Driver" będzie oferować otwarte, nieliniowe kampanie i możliwość rozgrywki w sieci. Atari zapowiada również, że nowa odsłona gry będzie bardziej zbliżona do pierwowzoru - będzie w niej znaczniej mniej, niż w ostatnich edycjach 'zadań', które będą wymagały poruszania się na piechotę. A to oznacza, że fani szalonych, ulicznych pościgów samochodowych nie będą rozczarowani.

Gra zostanie wydana prawdopodobnie na początku 2006 roku w wersjach na PC, PlayStation 2 i Xboksa. Więcej informacji na temat gry wydawca udostępni latem.


Zobacz również