Kolejny Need for Speed w drodze

Niektórzy nie zdążyli jeszcze ukończyć Most Wanted a na horyzoncie pojawił się już nowy tytuł z serii Need for Speed. Bardzo powoli, ale nieubłaganie nadchodzi Need for Speed: Carbon.

Kolejny Need for Speed w drodze
NFS:Carbon został już zaprezentowany na targach E3. W kilkusekundowym filmiku zobaczyć można było kilka samochodów oraz nazwę nowej gry. Wiadomo także, że zostały już wykupione domeny: nfscarbon.com i needforspeedcarbon.com.

Niestety auta były zaciemnione tak, że nie można było zobaczyć jakiej są marki ani jak w ogóle wyglądają. Przy pomocy zdolnych fanów NFSa udało się jednak dowiedzieć, że w nowej części znajdą się na pewno dwa wózki: Honda S2000 i Nissan 300ZX.

Na licznych forach traktujących o grze pojawiły się plotki jakoby w najnowszej części znalazły się ponadto: Porsche Carrera GT, Porsche Cayman S, Toyota Supra, Lamborghini Murcielago, Lamborghini Gallardo, Ford GT-40 oraz Jaguar XKR. Brzmi nieźle, prawda?

Kolejny Need for Speed w drodze
Z ostatniej chwili wiadomo, że internetowy sklep z grami EBgames już dodał do listy Need For Speed Carbon i umożliwił składanie przedpremierowych zamówień. Mają być realizowane po 1 listopada.

Co ciekawe, platformy, które wymienił, a na których ma pojawić się najnowszy NFS, to: PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox, Xbox 360, Wii, GameCube, Sony PSP, Nintendo DS oraz Game Boy Advance. Wersje na PlayStation 2 i Xbox'a 360 zostaną dodatkowo wzbogacone edycjami kolekcjonerskimi.

Nietrudno zauważyć, że na liście brakuje PC. Nie ma jednak powodów do strachu. Po prostu EBgames nie prowadzi sprzedaży tytułów przeznaczonych na komputery osobiste.

Czy wszystkie przypuszczenia i plotki znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Nie wiadomo. Na odpowiedź przyjdzie poczekać do momentu, aż EA wyda oficjalne oświadczenie w sprawie. Więcej informacji o samej grze powinno pojawić się już wkrótce. Na pewno nie zapomnimy Was powiadomić!