Kolejny Samsung Brand Store zostanie otwarty w Krakowie

Nowy salon firmowy Samsung Brand Store zostanie otwarty w Krakowie już czwartego kwietnia i będzie to trzeci tego typu sklep w Polsce. Informację tę potwierdził rzecznik firmy na Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników. Co więcej, tego dnia ma też odbyć się również premiera smartfona Samsung Galaxy S5 w naszym kraju.

Pierwszy polski Samsung Brand Store znajduje się w warszawskim centrum handlowym Arkadia, a jego otwarciu towarzyszyła premiera zeszłorocznego topowego smartfona w ofercie Koreańskiej firmy, czyli Galaxy S4. Drugi tego typu salon otworzył się w Poznaniu i zaprezentowano tam phablet Galaxy Note 3. Teraz przyszła kolej na trzecie polskie miasto - salon Samsung Brand Store otworzy się już czwartego kwietnia w Krakowie.

Otwarcie krakowskiego sklepu Samsung Brand Store, podobnie jak poprzednich oddziałów, połączone zostanie z premierą nowego flagowca Samsunga. Na otwarciu sklepu pokazany zostanie telefon Galaxy S5. To najnowszy model telefonu koreańskiego producenta, który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne podczas targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Samsung Galaxy Buds Live w nowym kolorze na Tydzień Samsunga
Kolejny Samsung Brand Store zostanie otwarty w Krakowie

Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się organizacją nowego sklepu Samsung Brand Store w Krakowie. W Warszawie jest to sieć Sferis, podczas gdy w Poznaniu salon obsługiwany jest przez MatrixMedia. Nie ma też jeszcze potwierdzonych informacji na temat planów otwarcia sklepów Samsunga w innych miastach, takich jak Wrocław i Trójmiasto, ale nie jest wykluczone, że takie punkty powstaną w przyszłości - możliwe, że przy okazji kolejnych głośnych premier produktowych.

źródło: robertnawrowski.com