Kolejny State of Play dopiero we wrześniu? Co się dzieje z Sony?

Na kolejny State of Play będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Co tym razem szykuje dla nas Sony.

state of play sony

fot. Sony

Sony ewidentnie pogubiło się ostatnio w swoich działaniach. Japoński producent całkowicie przespał okres wakacyjny i nic nie wskazuje na to, iż w najbliższym czasie coś się zmieni. Marki PlayStation zabrakło na targach E3 2021 w czerwcu i, co już oficjalnie potwierdzono, zabraknie jej również podczas europejskich targów Gamescom 2021. W zamian otrzymaliśmy do tej pory jedynie jeden pokaz z cyklu State of Play, który delikatnie to ujmując - był rozczarowujący.

Jeśli czekaliście na sierpniowe przebudzenie Sony, to musimy was rozczarować. Jak donosi Jeff Grubb - doświadczony (i sprawdzony) dziennikarz oraz leakster, kolejny pokaz gier w ramach State of Play odbędzie się dopiero we wrześniu. Oznacza to, że fani PlayStation jeszcze przynajmniej długi miesiąc będą musieli poczekać na nowe wieści dotyczące ich ukochanej marki.

Zobacz również:

Czego możemy się spodziewać po wrześniowym State of Play? Od co najmniej kilku tygodni spekuluje się, że Sony chce pokazać światu pierwszy oficjalny materiał z God of War Ragnarok. Wielce prawdopodobne, że otrzymamy również nowe wieści na temat Horizon Forbidden West, jednak w tym przypadku, informacje mogą nie być zbyt pozytywne. Sugeruje się, że produkcja studia Guerrilla Games nie zdąży na tegoroczną premierę i zagramy w nią najwcześniej w 2022 roku. Oznaczałoby to, że Sony starci ostatni duży tytuł na wyłączność w 2021 roku.

Zobacz również: GTA IV dostępne za półdarmo. Wyjątkowa okazja

Źródło: psu.com