Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona o dwa tytuły

Cenega Poland poinformowała, że już 19 lipca w serii Kolekcja Klasyki pojawią się 4 nowe, ciekawe gry. Dwa z nich to słynne symulatory lotnicze: Microsoft Combat Flight Simulator 2 i Lock On: Modern Air Combat.

Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona o dwa tytuły
Microsoft Combat Flight Simulator 2 i Lock On: Modern Air Combat pojawią się w dwóch wersjach językowych, do wyboru - polskiej lub angielskiej. Jest to spory ukłon w stronę fanów tego rodzaju gier.

Aby dać miłośnikom symulacji lotniczej maksimum satysfakcji, lokalizacja koordynowana była przez zawodowego pilota porucznika - Pana Marcina Błażewicza.

Dzięki temu posunięciu gracze mają gwarancję, iż specjalistyczne słownictwo zawarte w grze zostało przetłumaczone w sposób kompetentny i dokładny. Oba tytuły zostaną też wyposażone w najnowsze możliwe uaktualnienia (1.02 w przypadku Lock On: Modern Air Combat).

Każda z gier kosztować będzie 24,90 złotych. Trzeba przyznać, że cena jest dość konkurencyjna.

Zapraszamy do odwiedzenia strony oficjalnej serii, gdzie znaleźć można pełne informacje o wszystkich tytułach z serii Kolekcja Klasyki.

Pozostałe pozycje, które będą miały swoją premierą już 19 lipca w serii Kolekcja Klasyki to: Age of Empires Złota Edycja (Age of Empires wraz z dodatkiem Rise of Rome) i Splinter Cell: Pandora Tomorrow. O szczegółach dotyczących wydania przygód agenta Sama Fishera firma poinformuje już wkrótce.