Kolorowa mysz Creative'a

W ofercie firmy Creative pojawiła się nowa mysz laserowa o nazwie Mouse Gamer HD7600L. Urządzenie, które przeznaczone jest dla graczy, wyposażono w technologię HD-Lazer Engine zapewniającą rozdzielczość 2400 dpi.

Creative Mouse Gamer HD7600L bazuje na technologii HD-Lazer Engine umożliwiającej prace w maksymalnej rozdzielczości 2400 dpi, którą dzięki specjalnemu przełącznikowi możemy "w locie" zmienić uzyskując dodatkowo rozdzielczość 400, 800 i 1600 dpi (o aktualnie aktywnym trybie informuje odpowiedni wskaźnik).

Kolorowa mysz Creative'a

Mouse Gamer HD7600L

"Gryzoń" oferuje użytkownikowi specjalne teflonowe podstawki (EasyGlide Teflon Feet), które - jak twierdzi producent - zapewniają jego idealnie płynne przesuwanie. Ponadto producent pomyślał o ochronie wzroku użytkownika i zastosował zabezpieczenie w postaci zmiany mocy laserowego sensora w momencie oderwania myszy od podłoża.

Mouse Gamer HD7600L komunikuje się z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB 2.0, dysponuje pięcioma programowalnymi przyciskami i gwarantuje poprawną pracę przy przesuwie z prędkością sięgającą 40 cali na sekundę. Warto tez wspomnieć o dwóch dodatkowych kolorowych osłonkach "Game-On" dzięki którym w każdym momencie będziemy mogli zmienić wygląd urządzenia.

Nowa mysz - HD7600L - została wyceniona przez producenta na 89 USD (cena zawiera dwie dodatkowe osłonki).

Więcej informacji.