Kolorowe Pendrive'y od Starline Polska

Choć targi CeBIT 2007 nie były rewolucyjne pod względem technologicznym, to znalazło się na nich miejsce dla wielu firm zajmujących się personalizacją urządzeń elektronicznych. Jedną z nich była Starline Polska, która zaprezentowała bardzo ciekawe wizualnie modele pendrive'ów.

Kolorowe Pendrive'y od Starline Polska

Kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było, aby traktować sprzęt elektroniczny w kategoriach mody. Miał być przede wszystkim funkcjonalny. Czasy zmieniły się jednak bardzo szybko. Obecnie coraz więcej osób nosi przy sobie elektroniczne gadżety. Nic dziwnego, że chcą przy tym fajnie wyglądać.

Jak się okazuje, moda weszła już nawet na rynek... Pendrive'ów. Udowadnia to chociażby najnowsza oferta firmy Starline Polska, która zaprezentowała swoje produkty podczas targów CeBIT 2007. Warto rzucić okiem.

Kolorowe Pendrive'y od Starline Polska

Modele zaprezentowane podczas targów powinny trafić na rynek w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Ceny nie powinny odbiegać od tych, które kojarzymy z rynku USB.

W drugiej połowie roku natomiast, w sprzedaży pojawią się modele Freeezer Big Red oraz linia Flow. Będą to produkty ekskluzywne, nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod względem wydajności oraz pojemności. Trzeba przyznać, że prezentują się całkiem elegancko.