Kolorowe notebooki Fujitsu L1010

L1010 to oznaczenie nowego notebooka firmy Fujitsu. Urządzenie wykorzystuje platformę Intel Centrino 2 i oferowane jest aż w sześciu wersjach kolorystycznych.

Fujitsu L1010 oferowany jest w sześciu różnych kolorach - białym, różowozłotym, czarnym, różowym, turkusowoniebieskim oraz purpurowym. Urządzenie wyposażono w 14,1-calowy panel ciekłokrystaliczny o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz chipset Intel PM45/GM45.

Fujitsu L1010

Fujitsu L1010

Sprzęt oferuje użytkownikowi do dyspozycji kartę graficzną Nvidia 9300M GS (z pamięcią 256 MB), natomiast jego "sercem" jest procesor Intel Core 2 Duo. Pozwala ponadto na skorzystanie z wbudowanej 1,3-megapikselowej kamery internetowej, modułu WiFi oraz podłączenia do zewnętrznego wyświetlacza za pomocą interfejsu HDMI. Warto też wspomnieć o kilku zabezpieczeniach takich jak BIOS Lock, Hard Disk Lock i Anti-Theft Lock Slot oraz skanerze linii papilarnych.

Niestety w opublikowanej informacji prasowej nie wspomniano o dostępnej pamięci RAM oraz pojemności dysku twardego. Cena oraz dokładna data wprowadzenia urządzenia do sprzedaży również nie zostały podane.


Zobacz również