Kolorowy telefon

Nowy telefon komórkowy Motoroli - Timeport P8767 - jest wyposażony w ekran, umożliwiający wyświetlanie informacji w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i czerwonym.

Motorola wprowadziła do sprzedaży nowy model telefonu komórkowego - Timeport P8767. Największą innowacją w tym modelu jest wyświetlacz wykonany w technologii Organic Electroluminescent (Organic EL), prezentujący informacje w trzech kolorach. Jest to pierwszy telefon wykorzystujący tego typu wyświetlacz. Wcześniej były one instalowane w radioodbiornikach samochodowych Pioniera. Na panelach wykonanych w technologii Organic EL informacje (zarówno litery, jak i dostępne w Internecie grafiki) są czytelne i wyraźne, nawet przy słabym oświetleniu.

Ponadto telefon jest wyposażony w przeglądarkę internetową, oferuje obsługę poczty elektronicznej i ma książkę adresową, w której można zgromadzić 99 nazwisk, a każdemu nazwisku przypisać 4 numery telefonów. Telefon Timeport P8767 na początku został wprowadzony do sprzedaży w amerykańskiej sieci telefonii bezprzewodowej Verizon Wireless i jest oferowany w cenie ok. 300 USD.

Więcej informacji: commerce.motorola.com


Zobacz również