Komórka rodem z Chin

Chińska firma Qiao Xing Universal Telephone zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej linii telefonów komórkowych. Zwiastunem nowych produktów jest zaprezentowany wczoraj model Q200-Dual – telefon wyposażony w podwójny wyświetlacz LCD oraz radio.

Chińska firma Qiao Xing Universal Telephone zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej linii telefonów komórkowych. Zwiastunem nowych produktów jest zaprezentowany wczoraj model Q200-Dual – telefon wyposażony w podwójny wyświetlacz LCD oraz radio. Urządzenie trafi na rynek pod koniec pierwszej połowy br. – niewykluczone, że będzie dostępne również w Europie.

Telefon wyposażony jest w podwójny wyświetlacz LCD – widoczny zarówno, gdy telefon jest zamknięty, jak i po jego rozłożeniu. Dzięki temu użytkownik telefonu nie musi już "otwierać" telefonu, by dowiedzieć się, kto dzwoni – niezbędne informacje wyświetlane są na zewnętrznym panelu. Wymiary urządzenia to 86 x 45 x 26,5 mm. Zaletą Q200-Dual jest również wbudowane, stereofoniczne radio. Cena telefonu na razie nie jest znana.


Zobacz również