Komórki marki Hummer?

Firma Hummer - oddział koncernu motoryzacyjnego General Motors Corporation - nawiązała współpracę z Modelabs Group. Jej celem jest wprowadzenie na rynek telefonów komórkowych - zaprojektowaniem i produkcją urządzeń ma zająć się Modelabs, jednak "komórki" sprzedawane będą pod markę Hummer.

Warto przypomnieć, że w ofercie Hummera już teraz obok słynnych samochodów terenowych znajdują się m.in. komputery przenośne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na urazy mechaniczne i surowe wzornictwo. Takie mają też być komórki Hummera - przedstawiciele firmy tłumaczą, iż zależy im na tworzeniu telefonów, które "świetnie będą się nadawać dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia".

Wiadomo już, że w skład serii mobilnych produktów marki Hummer wejdą nie tylko telefony, ale także przeróżne akcesoria do nich. Niestety, na razie nie podano żadnych szczegółów odnośnie oferty - wiadomo jedynie, iż pierwsze urządzenia sygnowane logo producenta samochodów pojawią się na rynku już w drugim kwartale bieżącego roku. Kupić je będzie można m.in. w USA oraz Europie.

O komputerach przenośny Hummer pisaliśmy m.in. w tekście "Hummer z Pentium M już jest".