Kompakty Casio Exilim EX-H30 oraz ZS10 dostępne w Polsce

Firma Casio wprowadza na polski rynek dwa modele Exilim, które sprawdzą się podczas wiosennych spacerów i wypadów za miasto. Pierwszy z nich to EX-H30 wyposażony w baterię pozwalającą na wykonanie nawet 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Drugi, EX-ZS10 to ciekawa propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie elegancję oraz łatwą i szybką obsługę.

Casio Exilim EX-H30 to bezpośredni następca popularnego w Polsce EX-H15. Nowy członek rodziny Hi-Zoom podobnie jak poprzednik, został wyposażony w baterię umożliwiającą wykonanie 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. EX-H30 posiada także 12.5-krotny zoom optyczny z mechaniczną stabilizacją obrazu co w połączeniu z szerokokątnym obiektywem sprawia, iż H30 jest ciekawą propozycją dla pasjonatów podróży. Ponad to, kompakt został wyposażony w duży, 3-calowy jasny wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości. W Casio Exilim EX-H30 zaimplementowano także Tryb Cichy, który poprzez wciśnięcie jednego guzika uniemożliwia użycie flash`a i generowania dźwięku, gdy wciskany jest spust migawki.

Exilim ZS10 wyróżnia się eleganckim designem oraz niewielkimi gabarytami i wagą. Nowy model poszerzający serię Zoom został wyposażony w szerokokątny obiektyw i 5-krotny zoom optyczny. W nowym kompakcie zastosowano tryb Easy Mode, który automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu do panujących warunków. Dzięki temu wykonywane zdjęcia zachowują ostrość i właściwy poziom naświetlenia.

Casio Exilim EX-ZS10 został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 14.1 megapikseli oraz 2,7-calowy wyświetlacz TFT. Nowy model jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.

Oba aparaty są już dostępne w Polsce. Objęto je 24-miesięczną gwarancją i można je nabyć w cenach, odpowiednio, 1149 zł za model H30 i 649 zł za model ZS10.

Więcej na: www.exilim.pl

Źródło: Casio