Komputer dla Kariny

Na Forum PC World Online trwa właśnie bardzo interesująca dyskusja - użytkownicy są właśnie w trakcie... składania komputera-prezentu dla szesnastoletniej, chorej dziewczynki. Ze słów Web_Mastera (inicjatora całej akcji) jasno wynika, że dziewczynie komputer bardzo się przyda, a taka 'społeczna' zrzutka jest jedynym sposobem skompletowania zestawu... Zachęcamy więc do udziału w akcji.

My - tzn. redakcja - już postanowiliśmy się przyłączyć do akcji - okazało się, że mamy kilka programów, które mogą się przydać świeżo upieczonej posiadaczce 'peceta'. Z dyskusji toczącej się na forum (wątek znajdziecie tutaj) możecie się dowiedzieć, że brakuje jeszcze kilku komponentów...

Forumowicze zadeklarowali już co prawda, że w razie czego będą w stanie złożyć się na brakujące elementy zestawu - ale liczymy, że okaże się to zbędne.

Być może ktoś z Was ma w domu brakujące podzespoły i byłby chętny przekazać je Karinie (a właściwie - ekipie składającej dla niej komputer). Gorąco do tego zachęcamy i liczymy na pomoc czytelników.

Więcej informacji znajdzicie w wątku: Komputer-prezent dla Kariny.