Komputer zastępczy w przypadku awarii notebooka

Usługa o nazwie Emergency Notebook to nowa propozycja firmy H&B Notebooks. Umożliwia ona klientom firmy uzyskanie komputera zastępczego w przypadku, gdy zakupiony notebook ulegnie awarii.

Awaria sprzętu to sytuacja, które może być bardzo uciążliwa dla użytkowników. W przypadku komputerów objętych gwarancją może oznaczać wielodniowy brak dostępu do narzędzia pracy lub utratę możliwości korzystania z elektronicznej rozrywki. Oddając do naprawy samochód możemy liczyć na uzyskanie auta zastępczego. Firma H&B wprowadzając nową usługę o nazwie Emergency Notebook proponuje swym klientom podobne rozwiązanie, zabezpieczające ich przed awarią notebooka.

Usługa obejmuje wszystkie modele komputerów przenośnych dostępne w sieci sprzedaży H&B Notebooks. Wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty w wysokości 99 zł. Okres, w którym sprzęt podlega ochronie odpowiada gwarancji udzielanej przez producenta urządzenia i może się kształtować w przedziale od 12 do 36 miesięcy. Osoby, które zdecydują się na korzystanie z usługi w przypadku wystąpienia awarii notebooka otrzymają komputer zastępczy o takich samych lub lepszych parametrach technicznych. Jest on wydawany w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu zgłaszanej wady i podpisaniu protokołu wypożyczenia.

Mariusz Grosiak, prezes zarządu H&B Notebooks, komentując wprowadzenie nowej usługi powiedział: "awaria notebooka to realny problem dla klienta, który staje nagle przed faktem, że musi się liczyć z sytuacją naprawy, która może potrwać w najgorszym razie nawet i kilka tygodni. Mając zabezpieczenie w postaci Emergency Notebook użytkownik notebooka unika czasami prawdziwej tragedii jaką jest brak narzędzia pracy, a także dostępu do danych".

Szczegółowe informacje na temat zasad korzystania z usługi Emergency Notebook są dostępne na stronie firmy H&B Notebooks. Warto przypomnieć, że firma oferuje również możliwość ubezpieczenia kupowanego sprzętu. Informowaliśmy o tym w artykule Ubezpiecz swojego notebooka.