Komputerowy partner brydżowy

Po koniec tygodnia w naszych sklepach pojawi się gra, która będzie nie lada gratką dla wszystkich entuzjastów brydża - druga cześć symulacji rozgrywek pt. Goto Bridge II

Goto Bridge II to gra przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. W porównaniu do poprzedniej odsłony gry największą zmianą jest wprowadzenie nowego interfejsu, który jak zapowiadają autorzy zrewolucjonizuje symulacyjne rozgrywki brydżowe. Gra oferuje trzy tryby: Trening, Rozgrywkę i Turniej, uzupełnione o szereg ciekawych opcji, które pozwolą na zrekonstruowanie każdej niemal rozgrywki brydżowej.

Do najciekawszych opcji, które znajdziemy w grze należy zaliczyć możliwość rozegrania tego samego rozdania w różnych wariantach z możliwością porównania wyników rozgrywki. W Goto Bridge II znalazło się aż 50 000 rozdań, zawierających skomplikowane łamigłówki, z których 1000 zostało przeniesionych z turniejowych stołów brydżowych. Gra posiada także wbudowany moduł edukacyjny, który został przygotowany we współpracy z Francuską Federacją Brydża. Gra dostępna będzie w profesjonalnej, polskiej wersji językowej w cenie 99 zł.


Zobacz również