Komputerowy zwierzyniec

Jeżeli jesteś miłośnikiem zwierząt i chętnie otaczasz się przedmiotami z nimi związanymi, z pewnością zainteresują Cię dwa nowe produkty w ofercie firmy Ever Green. Chodzi o myszkę w kształcie... psa i głośniki w kształcie... myszy.

Komputerowy zwierzyniec

Ever Green - myszka w kształcie psa

Pierwsze urządzenie to mysz optyczna o rozdzielczości 400 dpi, której nadano kształt psa. Do wyboru są trzy wersje, różniące się m.in... rasą. Z komputerem "pies" łączy się za pomocą złącza USB 1.1 i jest kompatybilny z systemem Windows 2000 i XP. Wydaje się, że jego użytkowanie nie jest zbyt poręczne (kliknięcie uzyskiwane jest poprzez przechylenie figurki w lewą lub prawą stronę) ale chyba nie to jest w tym przypadku najważniejsze. Urządzenie mierzy 88 x 120 mm i waży 160 g. Cena "psiego gryzonia" została ustalona na poziomie ok. 26 USD.

Komputerowy zwierzyniec

Little Mice - głośniki w kształcie myszy

W ofercie Ever Green znajdziemy też głośniki komputerowe o nazwie Little Mice w kształcie myszy. Urządzenie (o wadze 214 g i mocy 6 W) dysponuje wbudowanym wzmacniaczem, pokrętłem głośności oraz specjalnym podświetleniem niebieskimi diodami LED. Do komunikacji z komputerem służy złącze USB. Głośniki (dostępne w dwóch kolorach: czerwonym i czarnym) można kupić za 29 USD.