Komputronik: ASUS M50Vc w tej samej cenie do grudnia 2009

Popularny sklep internetowy Komputronik wprowadził do sprzedaży notebooka ASUS M50Vc. Wiadomość jest o tyle ciekawa, że firma zadeklarowała się, iż do końca bieżącego roku nie zmieni ceny urządzenia. Brzmi kusząco, co potwierdzają porównywarki cen typu ceneo.pl czy skapiec.pl.

Komputronik wprowadził do sprzedaży notebooka ASUS M50Vc i zadeklarował, że do grudnia 2009 nie zmieni jego ceny, która aktualnie wynosi 2669 złotych brutto.

ASUS M50Vc wyposażony został w procesor Intel Pentium Dual-Core T3200 2.0 GHz, kartę graficzną NVidia GeForce 9300M G 512 MB (złącza DVD-D i HDMI) i ekran LCD o przekątnej 15'4 (WXGA 1280 x 800). Całość uzupełniona jest przez pamięć operacyjną DDR2 800 MHz o pojemności 3GB, wbudowaną kamerę internetową i głośniki Altec Lansing. ASUS M50Vc sprzedawany jest z systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista Home Premium.

Musimy przyznać, że oferta prezentuje się dość ciekawie. Model ASUS M50Vc co prawda można znaleźć za kilkaset złotych mniej, jednak zwykle jest on pozbawiony systemu operacyjnego. Wyniki z ceneo.pl i skapiec.pl wskazują, że Komputronik zaoferował cenę średnią. Czy jednak nałożenie na nią "blokady cenowej" jest dobrym pomysłem? Cóż, ze strony sklepu raczej tak, choć na pewno sprawdzimy to ponownie za kilka miesięcy.