Komputronik: komputer dla fanów wirtualnej piłki nożnej

W ofercie firmy Komputronik pojawiła się interesująca propozycja kierowana między innymi do fanów wirtualnej piłki nożnej. Przygotowano dla nich wydajny komputer, który jest dostarczany wraz z grą Pro Evolution Soccer 2009 oraz oryginalną koszulką z logotypem tej popularnej gry piłkarskiej.

Komputer oznaczony symbolem Komputronik Sensilo CT-115 VHB został zbudowany w oparciu o procesor AMD Phenom 8450, płytę główną Asus M3N78-AM oraz pamięci Kingston DDR2 800 MHz o pojemności 4 GB. Za generowanie obrazu odpowiedzialna jest karta graficzna z układem ATI Radeon HD 4850 wyposażona w 512 MB pamięci. Do dyspozycji użytkowników oddano także dysk twardy o pojemności 500 GB, nagrywarkę DVD z obsługą technologii LightScribe oraz czytnik kart pamięci. Urządzenie pracuje pod kontrolą polskiej wersji systemu Microsoft Windows Vista Home Basic.

Propozycja firmy Komputronik kierowana do miłośników piłki nożnej (monitor widoczny na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu).

Propozycja firmy Komputronik kierowana do miłośników piłki nożnej (monitor widoczny na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu).

Atrakcyjnym uzupełnieniem zestawu jest gra Pro Evolution Soccer 2009 oraz oryginalna koszulka z logotypem tej cieszącej się dużą popularnością wśród fanów piłki nożnej gry. Komputer jest dostępny w cenie 2199 zł (monitor widoczny na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu).