Komputronik otwiera Asus Store

Asus Store to nowe przedsięwzięcie firmy Komputronik. Zapewni klientom możliwość zapoznania się z pełną ekspozycją produktów marki Asus. Pierwszy Asus Store został otwarty w salonie Komputronik w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu.

Nowa inicjatywa stanowi odpowiedź na potrzeby osób, które chcą mieć natychmiastowy dostęp do kompleksowej oferty znanych producentów. Na półkach Asus Store znajdzie się między innymi szeroka gama notebooków, netbooków, monitorów, kart graficznych, płyt głównych i urządzeń PDA.

15 listopada bieżącego roku miało miejsce uroczyste otwarcie Asus Store, zlokalizowanego w salonie Komputronik w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu. Warto dodać, iż stoisko powstało na bazie projektu nagrodzonego w tegorocznym konkursie "Sklep Twoich Marzeń".

Komputronik otwiera Asus Store

Asus Store pozwoli zapoznać się z szeroką gamą produktów firmy Asus

W pierwszym tygodniu funkcjonowania Asus Store klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz wziąć udział w prezentacjach najważniejszych produktów. Ponadto w przygotowanym na tę okazję konkursie będą mogli wygrać netbooka Asus Eee PC 1000HD.

Komputronik otwiera Asus Store

W konkursie przygotowanym z okazji otwarcia Asus Store można wygrać netbooka Asus Eee PC 1000HD

W kolejnych miesiącach Komputronik zorganizuje cykliczne wydarzenia, które w atrakcyjnej formie przybliżą klientom Asus Store korzyści płynące ze stosowania najnowszych technologii. Planowany jest między innymi weekend dla kobiet, podczas którego przedstawicielki płci pięknej będą mogły zapoznać się z produktami, spełniającymi ich szczególne potrzeby w zakresie funkcjonalności i estetyki.

Dodatkowe informacje na temat Asus Store oraz wydarzeń i promocji związanych z tym przedsięwzięciem będzie można wkrótce znaleźć na stronie firmy Komputronik.