Komputronik ułatwia wybór świątecznych prezentów

Osoby poszukujące interesujących produktów na świąteczne prezenty mogą skorzystać między innymi z pomocy oferowanej przez firmę Komputronik. Uruchomiła ona serwis internetowy, ułatwiający wybór odpowiedniego upominku dla pań, panów, dzieci i całej rodziny.

W ramach kampanii Śnieżynka firma Komputronik uruchomiła serwis internetowy, ułatwiający wybór świątecznych prezentów. Za jego pośrednictwem można zapoznać się z propozycjami upominków dla pań, panów, dzieci i całej rodziny. Zostały one przygotowane w oparciu o produkty znanych marek, zasługujące na uwagę w kontekście zbliżających się świąt.

Serwis firmy Komputronik ułatwia wybór upominków dla pań, panów, dzieci i całej rodziny

Serwis firmy Komputronik ułatwia wybór upominków dla pań, panów, dzieci i całej rodziny

Decydując się na zakup wskazanych produktów klienci mogą liczyć na dostawę w ciągu 24 godzin lub możliwość odbioru towaru w jednym z wielu salonów sprzedaży sieci Komputronik. Dodatkową atrakcję stanowi mikołajkowy konkurs SMS, w którym codziennie, do 1 grudnia włącznie, będzie można wygrać atrakcyjne upominki.

Kampania Śnieżka, której towarzyszą również liczne promocje w salonach firmy Komputronik, będzie prowadzona do 23 grudnia bieżącego roku.

Przypominamy, że interesujące pomysły na świąteczne podarunki można również znaleźć w naszym serwisie internetowym Strefa Dobrych Prezentów.