Konami publikuje gameplay gry PES 2011

Po niedawnej (kolejnej) wpadce polskich drużyn na arenie międzynarodowej, polscy kibice piłkarscy otrzymali drobne pocieszenie - Konami udostępniło właśnie sceny z gry Pro Evolution Soccer 2011. Trzeba przyznać, że tytuł ten prezentuje się naprawdę nieźle. Zresztą, zobaczcie sami!

Konami publikuje gameplay gry PES 2011
Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay) to zapowiedź nadchodzącego piłkarskiego hitu ze stajni Konami, który ukaże się tej jesieni na takie platformy jak PC, Xbox 360, PS3, Wii, PSP oraz PS2. Twórcy dzieła wprowadzili wiele ciekawych nowości m.in. specjalny pasek mocy, który umożliwia podanie piłki lub strzał z bardzo precyzyjnie wybraną przez gracza siłą. Udoskonalono również mechanikę rozgrywki poprawiając takie elementy jak SI przeciwników komputerowych, dokładność podań (te nie będą już automatycznie kierowane do najbliższego przeciwnika) czy możliwość "kontrolowania" tempa spotkania.

Na filmie Pro Evolution Soccer 2011 Trailer (Gameplay) mamy okazję podziwiać dwa spotkania (Niemcy - Holandia oraz Portugalia - Argentyna), na których zobaczymy nowe reakcje piłkarzy na sytuacje sporne w grze, poprawioną grafikę i wiele więcej.

Zapraszamy do pobrania filmu przedstawiające kulisy rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2011.