Konferencja BUILD 2012 o Windows 8 na żywo i na żądanie

Zapraszamy na relację na żywo z konferencji BUILD prosto z siedziby Microsoft w Redmond. Jest to największa konferencja dla programistów, na którą bilety zostały wyprzedane już w sierpniu 2012 w zaledwie godzinę!

Tegoroczna konferencja jest poświęcona nowemu systemowi Windows 8. BUILD 2012 pokaże programistom, jak wykorzystać w przyszłości system Windows 8 i w jaki sposób tworzyć aplikacje, aby odniosły sukces.

Pierwsza transmisja online rozpoczęła się 30 października o godz. 17:00.

Druga relacja zapowiedziana jest na 31 października, także na godz. 17:00.

Aby przyłączyć się do transmisji, należy kliknąć na jeden z poniższych linków:http://www.buildwindows.com/, http://channel9.msdn.com/. Warto dodać, że większość materiałów będzie udostępniana na bieżąco w systemie wideo na żądanie w ciągu 24 godzin od zakończenia dnia konferencji.

Konferencja BUILD 2012 rozpoczęła się 30 października i potrwa do 2 listopada. Bilety wstępu zostały wyprzedane w ciągu 53 minut od rozpoczęcia sprzedaży, już w sierpniu bieżącego roku. Dla pierwszych 500 osób wstęp kosztował 1595 dolarów, ceny wejściówek osiągnęły jednak pułap 2095 dolarów. Warto dodać, że podobne sukcesy odnotowały także konferencja Google I/O (bilety wyprzedane w 20 minut) oraz Apple Worldwide Developers Conference (dwie godziny).