Konferencja GCDC w Lipsku

W ostatnich latach, GC Developer Conference (GCDC) stało się jedną z wiodących dla europejskiego przemysłu gier komputerowych konferencją wydawców. W trakcie jej trwania uczestnicy wymieniają się spostrzeżeniami i pomysłami dotyczącymi rynku.

Konferencja GCDC w Lipsku
W tym roku GCDC będzie znacznie większa i bardziej międzynarodowa niż w latach ubiegłych. Od 21 do 23 października będą trwały rozmowy setek delegacji i wysłanników przeróżnych firm - z Niemiec i zza granicy.

Jak powiedział Bob Bates, przewodniczący IGDA: "GCDC jest wspaniałą i ekscytującą grupą utalentowanych developerów. Stanowią zespół przez który przebija się pasja całego europejskiego rynku gier komputerowych."

Oprócz Batesa, na konferencji pojawią się także inne, doskonale znane w branży osoby: David Freeman (CEO of the Freeman Group), Don L. Daglow (prezes Stormfront Studios Inc.), David Smith (główny manager Interactive Selection), Christopher Schmitz (producent wykonawczy CDV Software), Sean Kauppinen (dyrektor Kohnke Communications), Graham Hopper (wiceprezes Buena Games Worldwide), Sven Liebich (dyrektor artystyczny Phenomic Game Developer) oraz Jeff Hilbert (prezes Digital Development Management).

Takie zestawienie nie może obejść się bez bardzo interesujących referatów na temat różnych dziedzin rynku: wydawnictwa, biznesu, nauki i rozrywki. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.