Konferencja Mobile Standard 2013 coraz bliżej

Już za niecałe trzy tygodnie, w dniach 23-24 maja odbędzie się jedno z największych wydarzeń branżowych poświęconych technologiom mobilnym - Mobile Standard 2013. Przez najbliższe trzy dni, do 10 maja, koszt rejestracji będzie niższy aż o 400 złotych!

Jeżeli chcesz wiedzieć w jakim kierunku rozwijają się trendy rynku mobilnego w naszym kraju, jakie znajduje to odbicie w sytuacji na rynku oraz, wreszcie, jak przekuć taką wiedzę w sukces firmy - jest to konferencja, która z pewnością Cię zainteresuje.

Podczas dwóch dni konferencji wypełnionych spotkaniami, panelami dyskusyjnymi i prelekcjami dowiesz się między innymi:

-Co szykuje Mozilla Corporation, oraz jakie zmiany na rynku urządzeń mobilnych wywoła firmowany przez nią nowy mobilny system operacyjny Firefox OS.

-Jakie są oczekiwania, potrzeby i przyzwyczajenia użytkowników urządzeń mobilnych, ze szczególnym naciskiem na rynek polski.

-Jak ulepszać własny biznes za pomocą narzędzi oferowanych przez operatorów.

-Jak dostrzegać i interpretować trendy zarysowujące się na rynku mobilnym.

-W jaki sposób prowadzić kampanię marketingową, umożliwiając monetyzowanie ruchu generowanego dzięki mobilnej aplikacji Facebooka.

-I wiele, wiele innych!

Konferencja Mobile Standard 2013 odbędzie się w Warszawie, w klubie Centralny Basen Artystyczny, przy ul. Marii Konopnickiej 6, w czwartek i piątek 23-24 maja 2013r.#

Więcej szczegółów na temat konferencji znajdziesz pod adresem www.internetstandard.pl/konferencja/mobilestandard2013.


Zobacz również